Wêje û Zimanê Kurdî / Kürt Dili ve Edebiyatı / Wêj
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SERLÊDANA NIVÎSKARIYÊ

YAZARLIK ŞARTNAMESİ

1-Yazarlığı onanan yazar arkadaşlarımız, Kürt Dili,Edebiyatı,Kültürü ve önemli siyasl gündemi üzerine yazılarını Kürtçe, Türkçe ve diğer Kürt Dili lehçelerinde yazarak yayınlayabilirler; ancak yazarlar yayınlayacağı yazıların içerinden bizat sorumludurlar, site yönetemi bu sorumluluğu almaz.
 
2-Yazarlarımız " güncel parti çekişmeleri, menfaatleri" üzerine yazılar yazamaz ve yayınlayamaz.
 
3-Yazarlarımız yayınlayacağı yazıları en az üç haftada bir yenilemeleri gerekmektedir. aksi takdirde altı haftaya kadar yazısını yenilemeyen yazarın, köşe yazarlığı pasif hale getirilir ve sekizinci hafta sonunda, yazar tamamiyle siteden men edilir.
 
BAŞVURU USÛLÜ 
1-Alttaki linki tıkladıktan sonra, kaşınıza bir form çıkacaktır.
2-Bu formu doldurduktan sonra, hakkınızda yazılan kısmında, öz geçmişinizi ve arzu ederseniz, irtibat numarasını yazınız. Ardından "gönder" butonuna basınız.
3- Böylelikle yönetim ekranına düşecek olan, yazarlık başvurunuz, ilk aşamada, editörler tarafından incelenecek, ardından yönetici onayına sunulacaktır. Yönetici tarafından gerekli son incelemeden sonra başvurunuz onaylanır ve onaylanmaz; her iki durumda da tarafınıza en geç 48 saat içinde bilgi verilir.
4-Yönetici onayından sonra, köşe yazarlığı sayfanız aktif hale gelir; ancak site ekranında görünmeniz için, yazarlık fotonunuzu ve bir köşe yazısını yüklemeniz gerekecektir. Aksi takdirde boş yazar köşesi site ana sayfasında gösterilmeyecektir.
 
Yazı Ekleme:
Daha önce belirttiğiniz isim ve şifre ile  site ekranının üst sütununda yer alan "Têketina Nivîskaran" 'dan giriş yaparak önce köşe yazarlığında kullanacağınız fotoğrafı sonra da yayınlayacağı yazıyı yükleyerek, köşe yazarlığı site ekranında görünür hale gelelerek, kalıcı aktifliği sağlanacaktır.
 
 
Jİ BO FORMA SERLÊDANA NIVÎSKARİYÊ KEREMA XWE LÎNKE JÊRÎ TIK BIKIN:
(YAZARLIK BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN ALTTAKİ LİNKİ TIKLAYIN)http://kurtdiliedebiyati.com/yazar_basvuru.asp

Bu sayfa 3520 defa görüntülenmiştir.

QERTAFÊN ( XURDEYÊN ) TEWANDİNÊ ( 3 )15 Eylül 2017

GALERİ

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Tüm Hakları Saklıdır...
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi